





Het LD Systems CURV 500 PS Portable Power array systeem is het eerste échte opstapel systeem voor entertainers.
Nu uit voorraad leverbaar!
Het LD Systems CURV 500 PS Portable power array systeem is het eerste échte opstapel systeem voor entertainers. De Array Sattelites stapel je makkelijk op elkaar met een kliksysteem, zo kun je kiezen voor meer of minder Array Sattelites.
Kijk hier voor meer informatie over de curv500: http://www.ld-systems.com/curv500/en/
Bij dj verkoop zit u altijd goed met de service en prijs!
Altijd de Beste Prijs!
Beste Service van Nederland!
Vandaag besteld, morgen in huis!
Gratis verzending vanaf € 50,-
Gratis afhalen in onze winkel
Geen klantrecensies voor het moment.
kan ik deze komen beluisteren/uitproberen bij jullie in de winkel?
Goedemiddag en hartelijk dank voor uw vraag.
Deze set kunt u uitgebreid bij ons in de winkel komen testen en we beantwoorden graag al uw vragen.
Ik heb een curv 500 net als op het plaatje curv 500 s en curv 500 es mijn vraag is of ik dit systeem kan uitbreiden met nog 2. Zodat ik in iedere hoek 1 neer kan zetten?
Goedendag en hartelijk dank voor uw vraag.
Op de Curv500 ES kunt u maximaal 4 topjes per kant aansluiten.
U kunt er eventueel voor kiezen om dit te scheiden naar 4 x 2 topjes maar dis zal niet ten goede komen voor de verspreiding en de timing van het geluid.
Soms bouwen we met dit systeem voor mensen ook een surround systeem maar dat bestaat dan uit 2x de Curv500 ES met nog een aparte speaker of uit 2-3 curv500 iamp's met 13 tot 20 topjes en 2 curv500 isub's
Hoi is de set compleet zoals op de afbeelding ld curvy 500ps bedoel 2subs en 2tops gr
Hartelijk dank voor uw vraag,
Deze set word geheel geleverd zoals afgebeeld met 8 topjes en 2x 10" subs.
Dat is per kant 4 topjes op elkaar met 1 subwoofer er onder en een tussenpaal tussen de topjes en de subwoofer.
de kabels van de sub naar de topjes en de kabel van de master sub naar de slave sub worden er ook bij geleverd.
vr.gr.
Maarten
De Curv 500 subwoofer trolley is gemaakt van 1680D ballistisch nylon dat waterafstotend is. Het beschikt over dikke 10
De REF711 serie is vervangen door de CLA711 serie
De 5 pin XLR systeem kabel van 10 meter. is ontworpen voor de curv 500
De LD Systems CURV 500 SAT BAG gemaakt van slijtvast en waterafstotend ballistisch 1680D nylon.
De CDJ-900 NXS of ook wel CDJ900 Nexus, een Profecionele speler voor MP3, AAC, WAV en AIFF audio van CD, USB stick, Wi-Fi of hdd.
De 5 pin XLR systeem kabel van 10 meter. is ontworpen voor de curv 500
De LD Systems CURV 500 PES systeem wordt vervolgens in een Power Set. Visueel uitgelijnd met de bekroonde Curv 500® ontwerp,
De LD Systems CURV 500 S2 zijn 2 zwarte Array satellietspeakers ter uitbreiding of toevoeging aan een CURV 500.