JB Systems K50 - Speakerbox set 2x 50W RMS
Klein design klankkastje, Perfecte geluidsweergave. Geschikt voor vele toepassingen: thuis, café, winkels, enz. geschikt voor buitengebruik.
De K-30 zijn speakers van klein klankkastje met perfecte geluidsweergave, geschikt voor vele toepassingen zoals thuis, café, winkels, enz.
De K-30 zijn speakers van klein design klankkastje met perfecte geluidsweergave, geschikt voor vele toepassingen zoals thuis, café, winkels, enz.
Plastic outdoor speaker: 3,5" - 40Wrms / 8ohm - IP43
Door het compacte formaat zijn de K30 bijna overal wel weg te werken en zorgen ze voor goed geluid.
De K30 heeft een stevige plastic behuizing waardoor hij niet alleen voor installatie werk geschikt is maar ook uitstekend is voor mobiel gebruik en verhuur.
Bij dj verkoop zit u altijd goed met de service en prijs!
Altijd de Beste Prijs!
Beste Service van Nederland!
Vandaag besteld, morgen in huis!
Gratis verzending vanaf € 75,-
Gratis afhalen in onze winkel
V Cees jun 11, 2020 | JBSystems 40waat boxen Prima product, blaast je de kamer uit! |
Aanbevolen om te kopen: Ja |
Geen vragen van klanten op dit moment.
De LTC Audio MFA1200USB-BT-BL is een karaoke versterker van 2 x 50W met USB & SD ingangen en Bluetooth ontvanger.
De Adam Hall 3 Star K3TCC serie zijn stereo RCA kabels met aan beide zijde 2x vergulde RCA (tulp) pluggen
K4YWMM Mini-jack naar 2x mannelijke (male) XLR kabel. Handig om je smartphone, tablet of laptop aan te sluiten op je mixer!
verkrijgbaar in lengtes van 1,8 én/of 3 meter!
De is een veelzijdige LTC ATM6000BT 2 x 50w Hifi stereo karaoke versterker met Bluetooth, SD, USB-speler en FM tuner.
Met de Adam Hall VR 2020 Geel haak en lus Kabelbinder kunt u nu gemakkelijk uw kabels bij elkaar binden.
De Apart Audio (nu biamp) mask6c is een 6.5" 2-weg lage impedantie luidspreker met tijdloos design. Speciaal gemaakt voor buitengebruik! in Zwart of Wit
LD Systems Contractor CFL 62 - 6.5" frameloos 2-weg inbouw speaker
Compacte trapeziumvormige 2-weg luidspreker, voorzien van een 5" woofer en een 1" zachte dome tweeter
Kan zelfstandig werken (80Wrms/16 O) of in combinatie met de ISX-15S subwoofer